O nas
Adam Kaczmarek

Adam Kaczmarek - urodził się 9 lutego 2003r. Muzyka jest z nim od urodzenia . Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są zawodowymi śpiewakami operowymi.

 

Adam zadebiutował szerokiej publiczności w programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku mistrzowskim wykonaniem piosenki „Delilah” , a następnie w 2017 roku piosenką „O sole mio”, „A vucchella”, „Dziwny jest ten świat” i „Biały Krzyż”.  W styczniu 2017 r razem z bratem Wojciechem nagrali debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają” , a w październiku 2017 roku płytę „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Nagrali też płytę z kolendami pt. „Cicha noc”. Koncertuje sam, z bratem Wojciechem , ale najczęściej z rodzicami na terenie całego Kraju i poza jego granicami.  

 

Rodzina odniosła ogromny sukces sceniczny na koncertach dla Polonii w Chicago, Budapeszcie, Wilnie i w Szwecji.  Śpiewającą Rodzinę Kaczmarków można posłuchać i zobaczyć najczęściej w filharmoniach i domach kultury na terenie całego Kraju.

 

W 2018 r Adam ukończył Gimnazjum. Kiedy miał trzy lata zaczął uczęszczać na zajęcia karate kyokushin. Karate trenuje do dziś i ma bardzo wiele osiągnięć na ogólnopolskich zawodach. Razem z ojcem i bratem Wojciechem prowadzą klub karate kyokushin dla dzieci i młodzieży. Posiada pomarańczowy pas. W przyszłości chciałby śpiewać na krajowych i światowych scenach .

Wojtek Kaczmarek

Wojtek Kaczmarek - urodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Po mutacji Wojciech dysponuje przepięknym głosem - barytonem o niespotykanej, pięknej barwie.

 

Zadebiutował szerokiej publiczności jak i jego brat Adam w programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku mistrzowskim wykonaniem piosenki „Can’t help falling in love” Elvisa Presleya , a następnie w 2017 roku niezwykłym wykonaniem piosenek „Surrender” i „Torna a Surriento”.  W styczniu 2017 r razem z bratem Adamem nagrali debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają” , a w październiku 2017 roku płytę „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Nagrali też płytę z kolendrami pt. „Cicha noc”. Śpiewającą Rodzinę Kaczmarek można posłuchać i zobaczyć najczęściej w filharmoniach i domach kultury na terenie całego Kraju jak i poza jego granicami.  

 

Rodzina odniosła ogromny sukces sceniczny na koncertach dla Polonii w Chicago, Budapeszcie, Wilnie i w Szwecji. W 2018 roku Wojciech ukończył Liceum Ogólnokształcące i zdał egzamin do Akademii Muzycznej w Łodzi im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów na Wydział Wokalno- Aktorski.

Galeria zdjęć
zobacz nas
Ostatnie publikacje w Naszych Aktualnościach
30-09-2017
SERCA dla SERC - II Kolacja Charytatywna. 30 września 2017 o godzinie 19:00 w hotelu DoubleTree by Hilton, Łódź ul. Łąkowa 29.
04-09-2017
Na naszych koncertach możecie zakupić naszą debiutancka płytę Marzenia się spełniają lub zmówić poprzez naszą stronę internetową.
11-05-2017
Majówka na Służewie - koncert 20 maja 2017.
Zapraszamy do obejrzenia Naszych Utworów
Tytuł 1 Tytuł 2
Wykonanie: Devilart
StanDar