Nowa płyta
Najpiękniejsze
pieśni neapolitańskie

Zapraszamy do zakupu naszych płyt:

„Marzenia się spełniają”, 

„Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

zamów płytę
kup koncert On Line

Kontakt

www.koncerty-online.com.pl

www.pieknekoncerty.pl

 

 

Telefon do szybkiego kontaktu: +48 604 623 184

Adres e-mail: koncerty@braciakaczmarek.pl

Adres e-mail: pieknyspiew@op.pl

Napisz do nas

Śledź nas na
#śpiewająca rodzina kaczmarków
facebook
Repertuar klasyczny i estradowy
Adam  Kaczmarek

Adam Kaczmarek - urodził się 9 lutego 2003r. Muzyka jest z nim od urodzenia. Już od najmłodszych lat próbował naśladować swoich rodziców, którzy są zawodowymi śpiewakami operowymi.
 
Adam zadebiutował szerokiej publiczności w programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku mistrzowskim wykonaniem piosenki „Delilah” , a następnie w 2017 roku piosenką „O sole mio”, „A vucchella”, „Dziwny jest ten świat i „Biały Krzyż”.  W styczniu 2017 r razem z bratem Wojciechem nagrali debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają” , a w październiku 2017 roku płytę „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Koncertuje sam, z bratem Wojciechem, ale najczęściej z rodzicami na terenie całego Kraju i poza jego granicami.

Repertuar klasyczny i estradowy
Wojciech  Kaczmarek

Wojciech Kaczmarek - urodził się 25 lutego 1999r. Pochodzi z muzycznej rodziny. Muzyka jest w jego życiu od urodzenia. Po mutacji Wojciech dysponuje przepięknym głosem - barytonem o niespotykanej, pięknej barwie.

Zadebiutował szerokiej publiczności jak i jego brat Adam w programie telewizyjnym „Mam talent” w 2016 roku mistrzowskim wykonaniem piosenki „Can’t help falling in love” Elvisa Presleya , a następnie w 2017 roku niezwykłym wykonaniem piosenek „Surrender” i „Torna a Surriento”.  W styczniu 2017 r razem z bratem Adamem nagrali debiutancką płytę pt. „Marzenia się spełniają” , a w październiku 2017 roku płytę „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”. Śpiewającą Rodzinę Kaczmarek można posłuchać i zobaczyć najczęściej w filharmoniach i domach kultury na terenie całego Kraju jak i poza jego granicami.

zobacz więcej
Śledź nas na
#śpiewająca rodzina kaczmarków
facebook